У державців немає місця для філософії.
Томас Мор, англійський письменник, філософ, державний діяч, лорд-канцлер, Святий Римо-католицької церкви

У Житомирі медиків-учасників АТО нагородили почесними грамотами

28 березня, 2015 - 09:46
У Житомирі медиків-учасників АТО нагородили почесними грамотами
Фото прес-служби департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА

На засідання колегії департаменту охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації  у п’ятницю були запрошені  медичні працівники, які повернулися із зони бойових дій на сході країни. Як повідомляється на сайті департаменту охорони здоров’я ОДА, учасники зібрання стоячи і бурхливими оплесками вітали своїх колег: Архангельського Сергія Руслановича, лікаря-анестезіолога КУ «Центральна районна лікарня Житомирської районної ради», Морозка Максима Петровича, дитячого лікаря-анестезіолога КУ «Центральна дитяча міська лікарня», Шубіна Олега Володимировича, лікаря-хірурга КУ «Центральна міська лікарня № 1 м. Житомира», Косована Валентина Івановича, лікаря-дерматовенеролога обласного шкірно-венерологічного диспансеру Житомирської обласної ради.

Від імені всієї медичної спільноти області директор департаменту Олександр Торбас щиро привітав медиків-воїнів та нагородив їх почесними грамотами департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації «За сумлінну працю, високий рівень професіоналізму, відповідальне, добросовісне виконання професійних обов’язків та надання медичної допомоги в складі спеціалізованих медичних бригад в зоні антитерористичної операції».

«Захищаючи суверенітет нашої держави, - зазначив Сергій Архангельський, звертаючись до колег, - ми завжди відчували вашу повну довіру та велику підтримку з боку  державних та волонтерських організацій, а також наших земляків. Хочемо запевнити всіх жителів області, що  свій військовий та професійний обов’язок ми виконали з честю. У зоні АТО медики роблять колосальний внесок для здобуття перемоги над чужоземним агресором. Ми на своїй землі, а відтак, перемога буде за нами! Слава Україні!»

Оксана Климчук, Житомирська область

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День