...Незгода у власних лавах є смертельнішою за ворожі мечі, а внутрішні розбіжності відчиняють двері іноземним загарбникам.
Карл Густав Еміль Маннергейм, державний та військовий діяч Фінляндії, президент Фінляндії

У Нью-Йорку з притулків розібрали всіх кішок та собак

28 березня, 2020 - 22:12
Фото Руслана КАНЮКИ, «День»

Життя під замком може бути набагато кращим, якщо ви самоізолювались у компанії чотириногого друга. Жителі Нью-Йорка розібрали з притулків всіх кішок і собак - а акції компаній, що продають корм для тварин, ростуть, пише Posta-Magazine. 

Серед плюсів загального карантину - не тільки зниження вуглецевого сліду майже кожного з нас і скорочення викидів CO2, що стало можливим завдяки зупинці багатьох виробництв, а й несподівано щаслива доля бездомних тварин! Жителі Нью-Йорка, замкнені на карантині, розібрали з притулків майже всіх кішок і собак: з одного боку, піти вигуляти собаку - це законний спосіб подихати свіжим повітрям, з іншого, ув'язнення в компанії грайливою собаки або ласкавою кішки здається багатьом набагато більш гармонійним, ніж одиночна «вахта». Вихованці відмінно заспокоюють розхитані пандемією нерви - і рятують від краху компанії, що виробляють корм для тварин, акції яких в цей кризовий для багатьох час тільки ростуть.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ