Найвища мудрість — знати самого себе
Галілео Галілей, італійський мислитель епохи Відродження, засновник класичної механіки, фізик, астроном, поет

У Нью-Йорку на місці терактів 9/11 знайшли уламок шасі літака

28 квітня, 2013 - 09:58

Знайдено фрагмент одного з літаків, що врізався у вежі Всесвітнього торгового центру (ВТЦ) у Нью-Йорку 11 вересня 2001 року.

Уламок шасі літака близько 1,5 метра у висоту і близько 0,9 метра завширшки був виявлений у районі майданчика, відведеного під будівництво ісламського культурного центру, - у трьох кварталах від того місця, де стояли «вежі-близнюки». Знахідка була зроблена геодезистами, оглядають виділене під будмайданчик місце. Про виявлений фрагмент вони повідомили поліції.

Незважаючи на те, що уламок шасі сильно понівечено і покрито  іржею, на ньому можна розглянути ідентифікаційний номер Boeing, заявив представник департаменту поліції Нью-Йорка Пол Брауні. Район, в якому виявлено фрагмент шасі, буде додатково перевірений медекспертами на наявність останків, додав він.

11 вересня 2001 терористи з «Аль-Каїди» викрали чотири пасажирські літаки. Два з них врізалися в висотні «вежі-близнюки» Всесвітнього торгового центру на Манхеттені, третій впав на Пентагон, а четвертий - розбився в Пенсільванії. В результаті теракту загинули близько трьох тисяч осіб, з них близько 2,7 тисячі осіб в «баштах-близнюках».

На місці теракту в Нью-Йорку, відомому під назвою Ground Zero, проводиться масштабна реконструкція, яка включає в себе, крім іншого, будівництво ісламського культурного центру з мечеттю. У 2010 році план зведення центру викликав бурхливі суперечки в суспільстві. Противники будівництва заявляли, що його поява ображає пам'ять жертв 9/11 і травмує їх родичів. Їх опоненти, в свою чергу, нагадували про свободу віросповідання і вказували, що центр планується звести дещо далі від колишніх «веж-близнюків».

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Lenta.Ru

Новини партнерів

Loading...