Наша Батьківщина благає допомоги красномовства, бо так багато її преславних подвигів поминається глибокою мовчанкою.
Феофан Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ, перекладач, публіцист, науковець

Порошенко представив нового голову Херсонської ОДА

28 квітня, 2016 - 22:03

28 квітня президент України Петро Порошенко відвідав Херсонську область з робочим візитом. Головна ціль візиту – представити нового губернатора. Своїм указом президент призначив на цю посаду Андрія Гордєєва – народного депутата від БПП, обраного на попередніх парламентських виборах на 183 окрузі в Херсоні.

«Херсонщина отримала молодого керівника, який має підтримку і в Києві, і на Херсонщині. Завдяки його роботі забезпечено фінансування з державного бюджету на реалізацію проектів для розвитку області», – зазначив Порошенко.

Під час першого виступу в якості голови ОДА Андрій Гордєєв визначив п’ять пріоритетів, які пообіцяв розвивати на Херсонщині. По-перше – це розвиток промисловості, АПК та альтернативної енергетики: «Нам потрібно відновити зрошення, щоб збільшити врожайність і площі поливу. Роботу над цим ми вже розпочали разом із Світовим банком. Відновлення зрошення оживить сільське господарство, зросте вартість землі, збільшаться бюджети, запрацює переробна галузь, у людей з’явиться робота», – заявив губернатор.

Другим пріоритетом Гордєєв визначив безпеку Херсонської області, яка межує з окупованим Росією Кримом. На третьому місці, за словами голови ОДА – розвиток туризму. Окрім цього, зазначив Гордєєв, важливим для нього є розвиток культури, а також підтримка молоді і спорту на Херсонщині.

Іван АНТИПЕНКО, «День», Херсон, фото автора

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ