Даремні закони позбавляють сили закони необхідні.
Шарль Луї де Монтеск'є, французький правник, письменник і політичний мислитель

Британія відмовляється визнавати російські документи про освіту

28 квітня, 2018 - 08:56
Фото з відкритих джерел

Велика Британія, на відміну від низки інших європейських країн, відмовляється визнавати російські документи про освіту. Про це повідомляє УНН із посиланням на російські ЗМІ.

Британські ЗМІ раніше повідомили, що кількість учнів із РФ у приватних школах Сполученого королівства за останні два роки скоротилася майже на 40%.

"Дійсно, оприлюднені Радою незалежних шкіл цифри звертають на себе увагу. На тлі погіршення відносин між двома країнами, розв’язаної тут антиросійської кампанії британська приватна освіта втрачає свою привабливість для росіян", - представник російської дипмісії, зазначивши, що діти з РФ бояться потрапити у Британії в "недружнє оточення".

На це, зазначив представник посольства, впливає і той факт, що Лондон, на відміну від урядів ряду інших країн Європи, заблокував укладення угоди з Москвою про взаємне визнання документів про освіту.

"Це є для російських сімей важливим фактором при виборі місця навчання дітей. Від тих же, хто продовжує навчання в англійських школах, доходить інформація про різні політизовані опитування та антиросійські висловлюваннях педагогів - це ніяк не робить навчання більш комфортним", - вказав дипломат.

Нагадаємо, Міністерство освіти і науки забезпечило підключення понад 100 українських вишів та наукових установ МОН до міжнародних наукових баз даних за кошти держбюджету. Зокрема, 68 закладів отримали доступ до бази Scopus, а 64 - до Web of Science.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: УНН

Новини партнерів

Loading...