Свобода, друже мій, священна, це одна з найбільших цінностей, яку ми повинні врятувати за будь-яку ціну.
Ернесто Сабато, аргентинський письменник, фізик і художник

ЦРУ опублікувало перше фото в Instagram

28 квітня, 2019 - 21:07
Фото Instagram cia

Центральне розвідувальне управління США створило обліковий запис в Instagram і поділилося першим фото.

Про це пише The Verge.

На фото зображено робоче місце агента з розкиданими на столі предметами. Ймовірно, кожен з них виявився на знімку не випадково. Так, золота статуя сови символізує давньогрецьку богиню мудрості Афіну, а настільний годинник показують 8:46 - час, коли захоплений терористами літак врізався в північну башту Всесвітнього торгового центру 11 вересня 2001 року.

На знімку також можна розглянути посвідчення директора ЦРУ Джини Хаспел і фотографію екс-агента ЦРУ Тоні Мендеса, який в кінці 1970-х років вивіз з Ірану американських дипломатів, представляючись кінопродюсером.

У відкритому записнику, що лежить на столі, на арабській мові написано: "Ділимося чим можемо, захищаємо що повинні". Біля годинника - коробка з запонками, за якими, як зазначає видання, агенти могли впізнати один одного. В кутку під столом стоїть пакет для зберігання секретних документів, які через певний час повинні бути спалені.

Більшість предметів на знімку належать нинішнім співробітникам ЦРУ. На момент написання новини на сторінку підписано більше 29 тисяч користувачів, і майже 13 тисяч поставили лайк під першим знімком.

Як розповів представник агентства в коментарі CBS, реєстрація в Instagram - це один із способів залучити талановитих американців на службу.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...