Коли ти не станеш об'єднано в обороні своєї Вітчизни, то плакатимеш у московській неволі, як колись Ізраїль на ріках Вавилонських.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, творець і перший митрополит Київський і всієї України УАПЦ

Російський клуб оштрафував футболіста за критику Путіна

28 квітня, 2020 - 10:48
Фото: kc-camapa.ru

Російський футбольний клуб "Крилья Совєтов" оштрафував голкіпера Євгена Фролова за критичні висловлювання на адресу президента РФ Володимира Путіна.

Про це повідомляє Еспресо.

Євген Фролов в інтерв'ю назвав заяви Путіна під час пандемії коронавірусу балаканиною.

"Взяти Америку, Європу - у багатьох країнах допомагають своїм громадянам, допомагають бізнесу. У нас в Росії нічого цього немає. Те, що говорить президент по телевізору - це все марнослів'я. Реальних справ ніяких немає. Коли президент Росії, національний лідер каже - зробити так-то, а по факту нічого не роблять, він або не лідер, або його не поважають. Хочеться відкрити людям очі: все, що нам говорять по ТБ - зло. І в реальному житті все по-іншому", - сказав Фролов.

У "Крильях Совєтов" заявили, що Фролов порушив пункт свого контракту і заподіяв шкоду інтересам клубу. Футболіст буде оштрафований клубом згідно з положенням про дисциплінарні стягнення.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ