Коли людина не встане з колін, то вона не далеко зможе пройти.
Іван Драч, український поет, перекладач, кіносценарист, драматург, державний і громадський діяч

Мей вимагає від РФ звільнення полонених моряків і деескалації на Донбасі

28 червня, 2019 - 16:32
Фото Reuters

Британська прем'єрка Тереза Мей заявила Владіміру Путіну в п'ятницю, що Росія повинна припинити свою дестабілізуючу діяльність та нагадала про вимогу звільнити полонених українських моряків. 

Як повідомляє "ЄП", про це заявив представник Даунінг Стріт за підсумками переговорів Путіна та Мей на полях саміту "Великої двадцятки" в Осаці.

"Вона сказала президенту, що нормалізація наших двосторонніх відносин не відбудеться, доки Росія не припинить безвідповідальну і дестабілізуючу діяльність, яка загрожує Великій Британії та її союзникам", - заявив представник британського уряду. 

Він нагадав про вороже втручання РФ у внутрішні справи інших країн, російську дезінформацію та кібератаки.

Мей також окремо обговорила з Путіним питання України та захоплених українських моряків.

"Вона також зазначила, що дії Росії в Україні викликають глибоку стурбованість, і що для досягнення прогресу необхідно здійснити деескалацію конфлікту і звільнити 24 українських військовослужбовців, судна яких були силою захоплені в Чорному морі", - зазначив речник. 

Зустріч Мей та Путіна стала першою двосторонньою зустріччю лідерів після нападу на Сергєя і Юлію Скрипалів у Солсбері. Тож Мей нагадала президенту РФ, що Британія має незаперечні докази того, що за цим нападом стояла Росія.

Нагадаємо, що Велика Британія висловила занепокоєння щодо дій РФ в Україні.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ