Даремні закони позбавляють сили закони необхідні.
Шарль Луї де Монтеск'є, французький правник, письменник і політичний мислитель

Google створив брелок, який ідентифікує користувача комп’ютера і зберігає всі паролі

28 липня, 2018 - 22:50
Фото з відкритих джерел

На конференції Google Cloud Next компанія презентувала свою нову розробку Titan Security Key – фізичний ключ, який є ідентифікатором користувача.

Пристрій задумувався як ключ для входу в комп’ютерну систему, проте розробники розширили його функціонал до зберігання паролів від різних акаунтів, передає CNBC.

Наразі є дві модифікації пристрою: з USB і Bluetooth, і він не вимагає зарядки близько півроку. Ціна Titan Security Key ще невідома, але подібні ключі, які вже з’явилися на ринку, коштують близько $20-25.

Розробники обіцяють, що девайс повинен “значно підвищити безпеку аккаунта користувача: якщо хакери зможуть отримати електронний пароль, то без фізичного ключа увійти не зможуть”.

Ключ, який нагадує карту пам’яті USB, дозволяє його власнику обходити процес введення паролів. На додаток до паролю пристрій надає унікальний ключ шифрування, тому їм не зможе скористатися шахрай.

В Google розповіли, що вже близько півроку використовують подібні брелоки. “З моменту впровадження ключів безпеки у нас не було ніяких повідомлень про крадіжку паролів або акаунтів”, – розповіли в компанії.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...