Давайте не лише язиком поговоримо, проголошуючи написане, але, із розмислом учитавшись, подбаємо ділом сповнити це
Кирило Турівський, церковний діяч, філософ, письменник, проповідник і стовпник, оратор Київської Русі

Володимир-Волинський міський голова їде в зону АТО

28 серпня, 2014 - 10:40

Володимир-Волинський міський голова їде в зону АТО. Таке рішення Петро Саганюк, якого громада обирає міським головою вже років із двадцять, прийняв після вчорашньої зустрічі з рідними мобілізованих мещканців міста і району в зону АТО.

51 бригада, котра першою увійшла у зону АТО, досі не мала ротації своїх бійців, люди морально виснажені до краю. А вчора був черговий “чорний день” для Волині, бо підтверджено загибель під Іловайськом вже 14 солдатів, хоча волонтери і рідні, які мають зв'язок з рідними, говорять про значно більші втрати. Ситуація з 51 бригадою взагалі не зрозуміла, таке враження у людей, що її просто ліквідовують, тому вчора у своїх вимогах до Президента України, уряду та Генштабу люди вимагають відставки нинішнього командувача дивізією, через дії якого, вважають, підрозділи зазнають втрат, яких можна було б уникнути. Петро Саганюк каже, що вимоги людей – справедливі.

Він наразі домовляється, аби поїхати самому у зону АТО і на місці побачити, що ж там коїться.  Домовляється про зустрічі з відповідальними військовим чинами, аби почути відповідь на багато актуальних питань, які важливі не тільки одному волинському містечку, а всій Україні, повідомляє Наталія МАЛІМОН, “День”, Луцьк.

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...