Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

Двоє вінничан загинули в авіакатастрофі поблизу Чугуєва

28 вересня, 2020 - 13:08

Надвечір 25 вересня у Харківській області при заході на посадку розбився літак Ан-26. Крім екіпажу, на борту перебували курсанти Харківського національного університету Повітряних сил. За попередньою інформацією, це був навчальний політ. Внаслідок авіаційної катастрофи з 27 осіб на борту 22 людини загинули, двох госпіталізували, доля ще трьох невідома. Серед загиблих курсантів на Харківщині, як повідомляє Вінницька ОДА, були двоє вінничан: Роман Корчовський з Крижополя та Максим Хомячук з Оратівщини. Батьки загиблих авіаторів вже вирушили на ідентифікацію тіл загиблих.

«Максим Хом’ячук родом із села Новоживотів Оратівського району. Був курсантом 5 курсу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Роман Корчовський проживав у селищі Крижопіль. З 2016 навчався у Харківському університеті Повітряних Сил. Загиблому був лише 21 рік, – повідомив голова Вінницької ОДА Сергій Бозов. – Це велика біда для родин. Важко підібрати слова, щоб висловити біль від цієї втрати. Важко знайти потрібні слова, щоб втішити батьків… Гірка та непоправна втрата для Повітряних Сил. Щирі співчуття сім’ям та родичам загиблого Максима та Романа. Вічна пам’ять авіаторам».

Нагадаємо, авіакатастрофа Ан-26 поблизу Чугуєва, що на Харківщині, сталася надвечір 25 вересня. Із 27 людей на борту (20 курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил і семеро офіцерів, ще одного курсанта не допустили до польоту) одразу після аварії вижили двоє. Один із них (курсант зі Львова) помер у Харківській лікарні невідкладної медичної допомоги, інший (із Харківської області) перебуває у Харківському військовому шпиталі. Офіс генпрокурора повідомив про порушення справи за статтею 416 (порушення правил польотів та підготовки до них, що спричинило катастрофу та тяжкі наслідки) Кримінального кодексу. Слідство у цій справі проводитиме Державне бюро розслідувань. Наразі перевіряється чотири версії того, що сталося.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця, фото – Вінницької ОДА

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ