Завдання державного діяча — зачути ходу Бога, який крокує історією, і спробувати вхопитися за по́ли його одягу, коли він проходитиме повз.
Отто фон Бісмарк, державний діяч і дипломат Пруссії та Німеччини, перший канцлер Німецької Імперії

У Борисполі мають відбутися повторні вибори через смерть мера

28 жовтня, 2020 - 17:21
Фото: Цензор.НЕТ

У Борисполі (Київська обл.) має бути призначено повторні вибори міського голови у зв'язку з тим, що помер Анатолій Федорчук – чинний мер, який перемагає на минулих місцевих виборах, роз'яснює голова правління громадянської мережі "ОПОРА" Ольга Айвазовська.

Про це передає Інтерфакс-Україна.

"Відповідно до пункту 7, частини 1 статті 280 Виборчого кодексу: ТВК ухвалює рішення про визнання виборів міського голови такими, що не відбулися, і про призначення повторних виборів, якщо особа після її обрання не отримала мандату міського голови в порядку, встановленому Кодексом, із підстав, зазначених у пункті 4 частини першої та частини четвертої статті 231 (в разі смерті)", - повідомила Айвазовська.

"Як відомо, мер Борисполя Федорчук помер від коронавірусної хвороби COVID-19. У партії "Наш край", від якої Федорчук балотувався, повідомили, що він помер у середу, 28 жовтня", - йдеться у повідомленні.

Анатолію Федорчуку було 60 років, на посаді бориспільського міського голови працював із 2006 року.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ