У великій світовій драмі наших днів ми маємо до вибору: або бути творцями, або жертвами історії
Євген Коновалець — український громадсько-політичний діяч, полковник Армії УНР, голова Проводу Українських Націоналістів

У Німеччині можуть ввести жорсткий карантин на місяць

28 жовтня, 2020 - 10:15
Фото Reuters

Уряд Німеччини розглядає можливість введення жорсткого карантину в країні на місяць. Це пов'язано з ростом заражень коронавірусом.

Про це повідомляє Deutsche Presse-Agentur, передає РБК-Україна.

Плани щодо посилення карантину будуть представлені 29 жовтня під час конференції канцлера Німеччини Ангели Меркель з прем'єрами 16 федеральних земель.

Зокрема, в країні хочуть закрити бари та паби, яким дозволять працювати лише на винос. Повністю закрити планують кінотеатри, театри і спортивні споруди, такі як тренажерні зали і басейни. Також обмежать громадські заходи. На публіці буде дозволено зустрічатися лише з членами сімей.

При цьому відкритими залишиться сектор роздрібної торгівлі, перукарні і установи, що пропонують такі медичні процедури, як фізіотерапія. Школи і дитячі сади також залишаться відкритими, але від них вимагатимуть ввести нові протоколи гігієни.

"Сім'ї і друзі повинні мати можливість зустрічатися один з одним під час різдвяного сезону навіть в умовах коронавірусу. Ось чому, як і навесні, нам потрібні ще одні спільні зусилля", - йдеться в проекті плану.

Такі заходи планують ввести з 4 листопада.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: РБК-Україна

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ