Люди живуть почуттями, а вимагати від них, щоб вони жили думками, це однаково, що вимагати у богів, щоб вони нас почули.
Тодось Осьмачка, український поет, прозаїк, перекладач

Генконсульство України в Мілані відновлює прийом громадян

29 лютого, 2020 - 09:49
Фото з архіву "Дня"

Генеральне консульство України в Мілані з 2 березня відновить загальний прийом громадян за попереднім записом.

Як повідомляє прес-служба Генконсульства в соцмережі Facebook, роботу відновлено відповідно до директив, оприлюднених префектурою Мілана.

У Генконсульстві також повідомляють, що громадян, які були записані на прийом 25, 26 і 27 лютого, буде прийнято окремо від загального запису.

"Під час відвідування консульства просимо всіх дотримуватися рекомендацій, виданих італійськими санітарними службами, щодо запобігання подальшому поширенню коронавірусу, а саме: в приміщенні Генерального консульства не створювати натовпу, дотримуватися необхідної дистанції під час спілкування з відвідувачами та працівниками консульства, активно користуватися дезінфікувальними засобами для рук, по можливості - медичними масками та гумовими рукавицями", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, 25 лютого Генконсульство припинило прийом громадян і видачу документів, відповідно до розпорядження президента Ломбардії Аттіліо Фонтани та міністра охорони здоров'я Італії Роберто Сперанца щодо запровадження превентивних заходів у зв'язку зі спалахом коронавірусу Covid-19.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ