Завжди був націоналістом, пишаюсь цим. Негативних підтекстів цьому означенню надають неграмотні люди, плутають його із шовінізмом. Націоналізм – це любов до Батьківщини, а шовінізм передбачає ненависть до інших націй.
Роман Іваничук, український письменник, патріарх української історичної романістики, громадський діяч

У Кропивницькому один із хворих на коронавірус працював водієм маршрутки

29 березня, 2020 - 21:50
Фото з офіційного сайту Кіровоградської ОДА

Станом на 29 березня на Кіровоградщині зафіксовано чотири випадки інфікування коронавірусною інфекцією – троє хворих із Кропивницького, один – із села Новогригорівка Перша Долинського району.

За інформацією начальника управління охорони здоров’я міської ради Оксани Макарук, троє кропивничан, у яких виявлено коронавірус, мають середній ступінь тяжкості захворювання, не потребують інтенсивної вентиляції легень і отримують належне лікування.

Як повідомила пресслужба міської ради з посиланням на радника міського голови Кропивницького із санітарно-епідеміологічних питань Івана Касьяненка, один із пацієнтів працював водієм маршрутного таксі №113. Наразі складено список тих, хто контактував з ним на роботі, їх протестують, а на транспортних підприємствах міста перевірять дотримання санітарних правил в умовах карантинного режиму. Водночас у місті обмежать рух чотирьох маршрутів (це автобуси №77, 112, 113, 104, водії яких могли спілкуватися з хворим).

Інна ТІЛЬНОВА, м. Кропивницький

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ