Як в нації вождя нема, тоді вожді її — поети.
Євген Маланюк, український письменник, поет, культуролог-енциклопедист, публіцист, літературний критик

До Львова прибув Ансамбль танцю України ім. Павла Вірського

29 квітня, 2014 - 09:13

До Львова у рамках всеукраїнського концертного туру прибув Ансамбль танцю України ім. Павла Вірського і показав у на сцені оперного театру нову двогодинну програму  «Їм аплодує весь світ».

«Виступи для свого народу – це найкращі і найцікавіші для нас гастролі! – сказав напередодні туру генеральний директор, художній керівник колективу, Герой України, народний артист, лауреат Шевченківської премії, професор, академік та колишній львів’янин Мирослав Вантух. – На жаль, такі гастролі відбувають не часто… У Львові зі ми виступали давно – років п’ять тому. Загалом же, за 23 роки незалежності України мали лише кілька схожих гастрольних виїздів, але вони не охоплювали всієї України. Для порівняння: у США ми були вже 11 разів, по три місяці щоразу – і щоразу у залах не було де яблуку впасти. Тому цей тур Україною для нас – дуже бажаний. Коли їздимо світом, то, завдяки нам, світ дізнається, що таке Україна. А зараз я звертаюся до українців: «Хто не знає, що таке Україна, – подивіться концерт Ансамблю імені Павла Вірського!».  

Додамо, що попереду у гастрольному графіку колективу Ужгород, Хмельницький, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Харків, Чернігів та Біла Церква… Також ансамбль цього року гастролюватиме і за кордоном – у Польщі, Франції та Грузії…

Тетяна КОЗИРЄВА, «День», Львів

Фото Євгена КРАВСА

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ