Завжди був націоналістом, пишаюсь цим. Негативних підтекстів цьому означенню надають неграмотні люди, плутають його із шовінізмом. Націоналізм – це любов до Батьківщини, а шовінізм передбачає ненависть до інших націй.
Роман Іваничук, український письменник, патріарх української історичної романістики, громадський діяч

Таран відвідав Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону

29 квітня, 2020 - 18:47
Фото: mil.gov.ua
У рамках робочої поїздки до Вінницької області міністр оборони України Андрій Таран відвідав Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону.
 
Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони України.
 
"Очільник оборонного відомства ознайомився із матеріальною базою медичного закладу та його роботою в умовах карантину, відвідав нещодавно відремонтований пральний комплекс, який відповідає найсучаснішим стандартам. 
 
Оглянув реконструкцію ванного відділення клініки санаторного лікування, де функціонуватиме підводний душ-масаж, душ Шарко, циркулярний душ і підводне витягування хребта та клініку травматології, яку невдовзі відкриють для відвідувачів", - йдеться в повідомленні.
 
Також Таран поспілкувався з медичними працівниками госпіталю і нагородив їх цінними подарунками та відомчими нагородами. 
 
"Дякую вам за те, що робите. Ви дійсно переймаєтеся питаннями відновлення, відродженням сил всім тим, хто тут проходить лікування", — подякував Андрій Таран військовим лікарям і медичним сестрам за роботу, турботу та допомогу, яку вони надають пораненим і хворим.
 
Окремо міністр ОУ ознайомився з можливостями та станом готовності закладу до прийому, в разі необхідності, військовослужбовців, хворих на COVID-19.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ