Справжня велич полягає в тому, щоб панувати над собою.
Жан де Лафонтен, французький поет і письменник

У Вінниці на маршрути вийшли два нових тролейбуси власного виробництва

29 травня, 2020 - 13:50
Фото: vmr.gov.ua

Тролейбуси «VinLine», які зібрали майстри Вінницької транспортної компанії, вийшли на маршрути. Вони безшумні, більш комфортні та безпечні для пасажирів, зручні для маломобільних груп населення. Економлять до 40% електроенергії порівняно зі старішим моделями. Мають 5 км автономного ходу. Як повідомив міський голова Сергій Моргунов, тролейбуси «VinLine» збирають вручну. А їх виготовлення обходиться міському бюджету значно дешевше, анід придбання нових.

«Перші чотири вінницькі тролейбуси транспортники зробили минулого року. В ході експлуатації машини добре себе зарекомендували, тому цього року виготовили ще два, – говорить Сергій Моргунов. – З точки зору фінансових ресурсів, однозначно виготовити дешевше, ніж купити. Крім того, це й створення додаткових робочих місць, стимул по заробітних платах та збереження висококваліфікованих кадрів для України та Вінниці зокрема».

Над створенням нових вінницьких тролейбусів працює група з 12 людей. Головна їхня перевага у енергозбереженні. Старі тролейбуси, які вже у експлуатації понад 30 років досить енергоємні. Тому нові «VinLine», як відзначає директор КП «Вінницька транспортна компанія» Михайло Луценко, дозволяють економити 30–40 % електроенергії і забезпечувати пасажирів комфортними послугами з перевезення.

Як повідомляє Вінницька міська рада, на сьогодні транспортна система Вінниці є однією з кращих в Україні, про що свідчить шосте Всеукраїнське муніципальне опитування, проведене на замовлення Міжнародного республіканського інституту соціологічною групою «Рейтинг». 80 % вінничан оцінюють роботу вінницького транспорту позитивно – добре і відмінно.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ