Природним правом є визволятися від гноблення і трудитися, аби повернути те, що несправедливістю та переважною силою було забрано.
Пилип Орлик, гетьман України (у вигнанні) у 1710–1742 роках

Працівники "Львіввугілля" провели попереджувальний страйк

29 липня, 2016 - 16:31
Фото Павла ПАЛАМАРЧУКА

Акція шахтарів полягала у перекритті міжнародної траси "Львів–Рава-Руська"  на пішохідному переході у с. Воля-Висоцька і тривала три години. Причина – заборгованість із заробітної плати, яка станом на учора становила  24 млн грн за травень і 78 – за червень.

Згідно з повідомленням Департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської облдержадміністрації, 28 липня на рахунки ДП "Львіввугілля" надійшло 13 млн грн – за відвантажене на теплові електростанції паливо. Гроші скеровані на виплату гірникам заробітної плати. "Варто також зазначити, що ці кошти дозволили майже повністю погасити заборгованість за травень. На сьогодні шахтарям боргують ще 16% травневої зарплати", – йдеться у повідомленні.

Самі ж страйкарі говорять, що така ситуація їх не влаштовує і вимагають повного погашення боргів – і за травень, і за червень. Відтак обіцяють у понеділок відновити акції протесту. Ймовірно, йтиметься про пікет біля будівлі Львівської обласної ради.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ