Україна в тій чи іншій формі буде. Не змусиш ріку текти назад, так само і з народом, його не змусиш зректися ідеалів
Павло Скоропадський,Гетьман Української Держави, український державний, політичний і громадський діяч

В Єгипті засудили до смерті 75 членів ісламістського руху "Брати мусульмани"

29 липня, 2018 - 17:55
Фото: Reuters

В Єгипті засудили до смерті 75 членів ісламістського руху "Брати мусульмани". 41 з них знаходиться під арештом, 31 людині вирок винесено заочно. Рішення суду не надано на затвердження верховному муфтія Єгипту.

Всі засуджені були звинувачені в злочинах, скоєних в дні протестних зіткнень з поліцією - після повалення президента Мухаммеда Мурсі в 2013 році, повідомляє Reuters..

В цілому в участі в нелегальних протестах в серпні 2013 року і пов'язаних з ними злочинах, таких як вбивство і вандалізм, звинувачуються більше 700 осіб. Наступні засідання суду у цій справі відбудеться у вересні 2018 го.

В ході зіткнень поліції з протестувальниками в Єгипті в серпні 2013 року, за даними правозахисної організації Amnesty International, було вбито більше 800 демонстрантів. Влада країни повідомляє про понад 40 загиблих поліцейських і стверджують, що багато хто з учасників протесту були озброєні.

Протести почалися після повалення президента Мухаммеда Мурсі, який входив до лав "Братів мусульман" - основний політичної сили єгипетських ісламістів. У вересні 2013 року діяльність руху була визнана в Єгипті незаконної, що належать йому майно і нерухомість були конфісковані. Через кілька місяців єгипетський уряд визнало "Братів мусульман" терористичним угрупуванням. Мурсі був засуджений до трьох років в'язниці за дискредитацію системи правосуддя.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...