Влада спирається на всіх, хто живе в брехні.
Вацлав Гавел, чеський політик та громадський діяч, дисидент, критик комуністичного режиму, драматург та есеїст, дев'ятий та останній президент Чехословаччини та перший президент Чехії

PayPal запустив транскордонні перекази для України

29 серпня, 2018 - 15:44
Фото: PaySpace Magazine

PayPal включив можливість транскордонних переказів для України. 

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив СЕО Creative Quarter Ілля Кенигштейн, який входив до складу робочої групи для переговорів з менеджментом PayPal.

"Поки що тільки з США і поки що тільки через свою дочку Xoom. Але я впевнений, що це тільки початок", - йдеться в повідомленні.

Він уточнив, що даний канал дає можливість одержувати перекази тільки з США, але це перший крок для того, щоб Україна стала повноправним членом PayPal.

"З'явився чудовий спосіб отримувати гроші з США в Україні. Поки тільки з США. Але це вже PayPal, нехай і через свою доньку. І в світлі нашої 3-річної епопеї у спробах затягнути цю вперту компанію в Україну, я розцінюю це як великий крок", - зазначив Кенигштейн.

За його словами, в Україні з'явився чудовий спосіб отримувати гроші з США.

"За найскромнішими підрахунками, завдяки нашим заробітчанам, за оцінкою НБУ, у 2018 р. в Україну надійде не менше 9 млрд доларів США. Через Xoom відправляються гроші рідним і близьким (те, що англійською звучить як friends and family). Тобто спорідненість підтверджувати не потрібно, але це саме особисті перекази", - зазначив Кенигштейн.

 

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...