Піднесім свій народ культурно, навчаймо його. Не тільки учитель може навчати, але може його навчати та виховувати і урядовець, вояк, промисловець чи інший.
Августин Волошин, український політичний, культурний і релігійний діяч Закарпаття

Генсек НАТО закликав Грузію готуватися до членства в альянсі

29 вересня, 2020 - 15:24
Фото Reuters

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг відзначив прогрес Грузії, закликав її продовжувати зближення з Альянсом і готуватися до членства в ньому.

Про це він заявив після зустрічі з прем'єр-міністром Грузії Георгієм Гахарією, передає пресслужба НАТО, інформує Ліга.

Генсек заявив, що Альянс вітає прогрес Грузії у проведенні реформ. Він наголосив, що країна вже досягла значного прогресу в модернізації збройних сил і зміцненні демократії.

"І я закликаю вас продовжувати повною мірою використовувати всі можливості для зближення з НАТО. І готуватися до членства. Ми розраховуємо на те, що Грузія забезпечить відповідність виборів у наступному місяці найвищим міжнародним стандартам. Це важливо для Грузії і для НАТО", – сказав Столтенберг.

Генсек запевнив, що НАТО підтримує територіальну цілісність і суверенітет Грузії в межах її міжнародно визнаних кордонів, а також закликає Росію вивести свої сили з Абхазії та Південної Осетії.

Столтенберг назвав Грузію одним із найважливіших партнерів НАТО, який багато в чому сприяє загальній безпеці Альянсу, зокрема за допомогою участі грузинських військ у навчальній місії НАТО в Афганістані.

Він подякував Гахарії "за тверду особисту прихильність Північноатлантичному союзу" і сказав, що "партнерство НАТО з Грузією робить нас усіх безпечнішими".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ