Кожен повинен виконувати свою роботу, бути чутливим до великих подій, відчувати велич і небезпеку моменту. Як за маленькими вчинками волонтерів стоїть гуманізм, так і за нашими справами ховається щось велике.
Мирослав Попович, український філософ

У Львові вийшов сучасний патріотичний словник української мови

29 жовтня, 2014 - 15:51
У Львові вийшов сучасний патріотичний словник української мови
Фото з Facebook DictionaryZone

У Львові вийшов друком сучасний словник патріотичної гарної української мови із серії «Говорімо гарно!» під назвою «Мова – не калька». Його упорядники – Юрко Зелений, Ірина Зубрицька та Тарас Береза. Про це повідомила «Авторська кухня словників» на своїй сторінці у Facebook.

У виданні опрацьовано понад 20 тисяч слів та висловів, необхідних для збагачення мовної культури українця.

Робота над словником тривала упродовж року. До видання також надається платівка з мовознавчими аудіо-матеріалами.

«Наш словник розкриває велич і красу української мови, звільняє її від суржику й чужомовних запозик. Видання містить самобутні українські слова та вислови, поставлені на противагу звичному, буденному словниковому запасові сучасних українців», - розповів один з упорядників словника.

Видання призначене для широкого загалу, зокрема для викладачів, студентів, учнів і вчителів, урядовців, ділових людей, учених, письменників, перекладачів, журналістів, працівників редакцій і видавництв, та «для всіх, кому небайдужа доля рідної мови, культури й словесності».

 

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ