З метою жить не те, що без мети. Мета знімає з плеч вагу велику і крила нам легкі дає. Сліпі з метою йдуть, як зрячі
Олександр Олесь, український прозаїк, драматург, поет.

Зеленський: Україна перебуває на порозі економічного прориву

29 жовтня, 2019 - 15:20
Фото ritm.tv

Президент України Володимир Зеленський переконаний, що в країні в найближчому майбутньому відбудеться економічний прорив, про що свідчать ключові профільні показники.

"Я впевнений, що ми зараз стоїмо на порозі економічного прориву. Ми всі впевнені, дуже в це віримо і все для цього робимо", - сказав він, виступаючи у вівторок на Першому інвестиційному форумі в Маріуполі.

Зеленський зазначив, що про реальність такого прориву свідчать ключові показники.

"У другому кварталі ми показали 4,6% зростання реального ВВП. Міжнародні організації суттєво поліпшили свої прогнози щодо економічного зростання України в наступному році. Україна піднялася на сім позицій у рейтингу Doing Business. Міжнародні агентства підвищили наш кредитний рейтинг і змінили прогноз на "стабільний" і "позитивний", - перерахував він.

Президент зазначив, що Україна суттєво поліпшила позиції щодо захисту міноритарних акціонерів і під час отримання дозволів на будівництво.

Також, за його словами, зниження Нацбанком України облікової ставки на 1% свідчить про уповільнення інфляції та сприятиме здешевленню кредитних коштів.

"Україна стає справді стабільним і передбачуваним ринком зі значними можливостями для розширення бізнесу", - переконаний Зеленський.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ