...Всі були готові на жертви, знали, що не сьогодні-завтра їх знищать, але їх турбувало передовсім: чи знатиме світ про це, чи світ щось скаже?.. І друга проблема — ще більш духовна: чи буде кому помолитися за всіх, хто загинув?
Олександр Биковець, священник

Cистема електронного декларування буде працювати, - Зеленський

29 жовтня, 2020 - 18:10
Фото Reuters

Незважаючи на рішення Конституційного суду, система електронного декларування в Україні буде працювати. Найближчим часом до Верховної Ради повинні подати відповідні законопроекти.

Про це на засіданні Ради національної безпеки і оборони заявив президент України Володимир Зеленський, передає РБК-Україна.

За його словами, рішення КСУ, який визнав неконституційною кримінальну відповідальність за недостовірне декларування і фактично паралізував роботу Національного агентства з питань запобігання корупції з закриттям Реєстру декларацій.

"Відразу скажу про головне, щоб ні у кого не було навіть найменшого сумніву. Система електронного декларування в Україні буде працювати. Законопроекти для її відновлення повинні бути підготовлені і направлені до Верховної Ради як невідкладні", - заявив Зеленський.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: РБК-Україна

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ