...Всі були готові на жертви, знали, що не сьогодні-завтра їх знищать, але їх турбувало передовсім: чи знатиме світ про це, чи світ щось скаже?.. І друга проблема — ще більш духовна: чи буде кому помолитися за всіх, хто загинув?
Олександр Биковець, священник

Прес-служба ВР скасувала рішення про позбавлення акредитації низки ЗМІ

29 жовтня, 2020 - 13:39
Фото Руслана Канюки, "День"

Прес-служба апарату Верховної Ради скасувала рішення про позбавлення парламентської акредитації деяких засобів масової інформації.

"Це рішення скасовано, оскільки не відповідає принципам відкритості та виваженості", - йдеться у повідомленні прес-служби на сайті парламенту.

Прес-служба вибачилася перед журналістами "за прикру помилку, яка сталася через недостатню увагу до моніторингової роботи з висвітлення діяльності Верховної Ради".

Як повідомлялося, спікер парламенту Дмитро Разумков у середу доручив прес-службі Верховної Ради переглянути рішення про список ЗМІ та підстави для позбавлення журналістів акредитації.

Раніше повідомлялося, що парламентський комітет з питань свободи слова погодився з пропозицією прес-служби позбавити акредитації у Верховній Раді представників 19 ЗМІ, які не надали відомості про висвітлення у своєму виданні діяльності парламенту.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ