...Всі були готові на жертви, знали, що не сьогодні-завтра їх знищать, але їх турбувало передовсім: чи знатиме світ про це, чи світ щось скаже?.. І друга проблема — ще більш духовна: чи буде кому помолитися за всіх, хто загинув?
Олександр Биковець, священник

Вінничани на вихідних готуватимуть гарбузові страви у помпейській печі

29 жовтня, 2020 - 14:16
Фото Центру ремесел «Дунстан»

«День гарбуза у Дустані» влаштують цією суботи у селі Стадниця, що за 6 кілометрів від Вінниці. Як анонсує Центр ремесл «Дунстан», готуватиму гарбузові страви у помпейській печі. Крім частування, відвідувачі зможуть випробувати себе у середньовічних іграх та командних змаганнях, або помилуватися осінніми барвами та красою українського села, катаючись на возі, запряженому конем.

«Серед частувань також буде гарячий вітамінний чай біля вогнища. Сімейні змагання й ігри, зокрема гарбузові перегони, середньовічна естафету, запуск повітряних зміїв, командні лижі, стрільбу з лука, – йдеться у анонсі події. – Крім того, діятиме ремісничий ярмарок і проводитимуться майстер-класи та фотосесії. Всі охочі зможуть відвідати музей середньовічної Британії просто неба. Загалом яскрава програма сімейного свята поєднає традиції середньовічної Британії з українським колоритом та гостинністю».

Фото Центру ремесел «Дунстан»

Кількість учасників обмежена. Участь у заході платна, для дітей до 6 років – безкоштовно. До вартості включено: катання на конику у возі, сімейні змагання, відвідування музею та фотолокацій, частування гарбузової каші з помпейської печі та гарячого вітамінного чаю. Всі заходи проходитимуть просто неба. Організатори запевнили, що необхідні запобіжні правила безпеки в умовах карантину впродовж свята буде дотримано.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ