Кожний нарід може лише тоді духовно і фізично розвиватись і рости, якщо його громадяни користуються повною свободою совісті, думки, слова та зібрань.
Михайло Сорока, український політичний діяч, дисидент, член ОУН

Є сили всередині країни, зацікавлені в позбавленні українців "безвізу", запевняю, їм це не вдасться, - Стефанішина про рішення КСУ

29 жовтня, 2020 - 15:40
Фото: eu-ua.org

Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина заявляє, що обставини, в яких ухвалювалися нещодавні рішення Конституційного Суду України, викликають запитання й обурення.

"Безвізу" з ЄС бути! Є сили всередині країни, зацікавлені в тому, щоб зупинити європейську та євроатлантичну інтеграцію України, і водночас позбавити українців "безвізу". Запевняю, їм це не вдасться!" – наводить слова Стефанішиної прес-служба віце-прем'єра, коментуючи рішення КС і його можливий вплив на безвізовий режим, відносини з ЄС і НАТО.

На її думку, обставини, в яких ухвалювалися нещодавні рішення Конституційного Суду, викликають запитання й обурення.

"Це ще один сигнал, що реформа судової гілки влади, над якою зараз триває робота з Венеціанською комісією, має бути доведена до логічного завершення. Сьогодні президент Володимир Зеленський збирає термінове засідання РНБО задля вирішення відповідних питань", - додала вона.

Крім того, за її словами, президент уже заявив, що скористається своїм правом законодавчої ініціативи для відновлення ефективної роботи системи електронного декларування та відповідальності за порушення антикорупційного законодавства.

Зі свого боку уряд також вживає заходів, які унеможливлять зупинення вже розпочатих реформ, включаючи ті, які є основою для нашої європейської та євроатлантичної інтеграції України.

"Нагадую, що цей курс України до ЄС і НАТО є остаточним, невідворотним і закріплений в Конституції України", - наголосила вона.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ