Бережіть собори душ своїх… Бо з усього найгіршого, що може бути в людині, душа заяча, душа раба!
Олесь Гончар, український письменник, літературний критик, громадський діяч

На Закарпатті велосипедистам та школярам дарують сигнальні жилети

29 листопада, 2019 - 15:38
Фото надане Романом Фурманом

Челлендж  #подаруй_жилет_врятуй_життя_та_здоровя розпочали на Виноградівщині.

Упродовж кількох днів небайдужі зібрали кошти і придбали 500 світловідбивних жилетів. Їх роздали учасникам дорожнього руху у смт Вилок, с. Нове Село, с. Руська Долина, на повороті до с.Фанчиково, с. Підвиноградів – на найбільш аварійному відрізку дороги М-23.

«Однією з причин ДТП є наїзд на пішоходів та велосипедистів у темну пору доби. На жаль, вони не виділяють себе світловідбивними елементами, що в результаті може призвести до проблем не лишень їм, а й водіям. У сусідніх країнах Європи носіння жилета є обов'язковим і порушення карається законом. Про внесення змін в чинне законодавство готую депутатське звернення до народних обранців і сподіваюсь, що невдовзі буде прийнято відповідне рішення Верховною Радою», – прокоментував організатор акції, депутат Закарпатської обласної ради Роман Фурман. 

Цією акцією її учасники пропагують приклад того, як можна зменшити кількість ДТП і вберегти життя. Як годиться у челенджах, відеозвіт опублікували у соціальних мережах, естафету жителі Виноградівщини передали однодумцям з інших населених пунктів, зокрема і жителям с.Ракошино на Мукачівщині, де стається дуже багато ДТП.

Вікторія Жуйко, Ужгород

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ