...Ми не маємо відваги бути вільними. Бо бути вільним — це означає бути відповідальним. Ми говоримо про свободу, тішимося свободою, бажаємо свободи, підкреслюємо своє бажання свободи, але насправді боїмося її.
Любомир Гузар, єпископ УГКЦ, кардинал Католицької Церкви

Очевидці повідомили про затримання на акціях протесту в Мінську, поліція застосувала спецзасоби

29 листопада, 2020 - 16:45
Фото Reuters

Точкові затримання відбулися в багатьох районах Мінська, де проходять несанкціоновані акції протесту, повідомляють очевидці в неділю.

Перші затримання відбулися в мікрорайоні Лошиця. Потім почали з'являтися дані про розгін колон в Уруччі, Домбровці та інших районах Мінська.

У селищі Боровляни під Мінськом, за інформацією очевидців, правоохоронці застосували спецзасоби щодо протестувальників, відомо і про затриманих.

За даними незареєстрованого в республіці правозахисного центру "Весна", на несанкціонованих акціях протесту затримано 15 осіб. Список "Весни" продовжує доповнюватися.

У Мінську в неділю проходить чергова акція протесту. Вона проходить в районному форматі, учасники збираються в колони в своїх дворах і районах, а потім рухаються до точок збору.

У Білорусі з 9 серпня тривають масові акції протесту проти підсумків виборів президента, на яких переможцем оголосили нинішнього главу держави Олександр Лукашенко, який обіймає цю посаду з 1994 року. Наймасовіші акції проходять щонеділі.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ