Влада спирається на всіх, хто живе в брехні.
Вацлав Гавел, чеський політик та громадський діяч, дисидент, критик комуністичного режиму, драматург та есеїст, дев'ятий та останній президент Чехословаччини та перший президент Чехії

Львівщина отримала унікальний реанімобіль для порятунку недоношених дітей

30 березня, 2018 - 21:02
Фото надано автором

Сьогодні, 30 березня, у Львові відбулася передача реанімобіля неонатальному центру Львівської обласної клінічної лікарні. Його купив на потреби центру засновник і СЕО компанії «Віннер Груп Україна» американець Іван Гинянський. Його батьки, які проживали на заході України, у 30-х роках були змушені емігрувати в Америку. І цей подарунок дітям Львівщини він зробив в честь своєї матері Катерини Радик-Гинянської.

Вартість цього реанімобіля становить 100 тисяч євро. За словами лікарів, наразі це єдиний такий екземпляр оснащений всім необхідним для порятунку недоношених дітей в Україні.

Розробником цієї моделі є фірма «Ford». Він оснащений спеціальною амортизаційною системою, що дозволяє не спричиняти сильних струсів авто при потраплянні на ями. Крім того всередині досить багато місця, що дозволить неонатологу працювати в повен зріст. Виробник також зробив посилену тепло- та шумоізоляцію.

Крім того вражає і апаратура, якою наповнений реанімобіль. Уся вона американських та європейських виробників. Зокрема у ньому є автономний інкубатор для довготривалого транспортування новонароджених недоношених дітей. Також тут є апарат для штучної вентиляції легень, електронний аспіратор, пульсоксиметр тощо.

Це не єдиний подарунок Івана Гинянського Львівщині. Ще один такий самий реанімобіль прибуде сюди вже у червні. А ще вже цього року відбудеться велика реконструкція неонатального центру на яку Іван Гинянський виділить 2 мільйони євро. Ще на 1 мільйон євро закуплять сучасної апаратури.

Зазначимо, що кожного року на Львівщині народжується близько 800 недоношених дітей вагою від 0,5 кг до 1 кг.

Павло Паламарчук, Львів.

Фото автора

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...