...Незгода у власних лавах є смертельнішою за ворожі мечі, а внутрішні розбіжності відчиняють двері іноземним загарбникам.
Карл Густав Еміль Маннергейм, державний та військовий діяч Фінляндії, президент Фінляндії

На Рівненщині маски-екрани для лікарів друкуватимуть на 3D-принтері

30 березня, 2020 - 22:42
Фото: Рівненська ОДА

У Рівненській області місцеві інженери розробили прототип медичних масок-екранів, які друкуватимуть за допомогою 3D-принтерів.

Про це повідомляє пресслужба Рівненської облдержадміністрації, передає hromadske.

«Кілька екземплярів надруковано на 3D-принтері або ж методом вирізування лазером з акрилу. Наразі вони проходять тестування у Сарненській ЦРЛ», — інформують в ОДА.

Як уточнив заступник голови ОДА Сергій Гемберг, такі маски є альтернативою традиційним захисним засобам, що використовують у лікувальних закладах. Їх застосовують як в Україні, так і в європейських країнах.

«З огляду на те, що наразі спостерігається дефіцит звичайних масок, можна використати розробки місцевих інженерів та налагодити виробництво інноваційних захисних засобів на території нашої області. Важливо, що соціально відповідальний бізнес готовий фінансово підтримати ініціативу», — зазначив Гемберг.

Як розповідають розробники, виготовлені завдяки лазеру маски — варіант більш економний та вимагає менше часу для виробництва.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ