...Незгода у власних лавах є смертельнішою за ворожі мечі, а внутрішні розбіжності відчиняють двері іноземним загарбникам.
Карл Густав Еміль Маннергейм, державний та військовий діяч Фінляндії, президент Фінляндії

Сивохо вже не є радником секретаря РНБО

30 березня, 2020 - 16:42
Фото: Укрінформ

Шоумен Сергій Сивохо більше не є радником на громадських засадах секретаря Ради національної безпеки і оборони України з питань реінтеграції Донбасу.

"Сивохо Сергій Анатолійович не є радником секретаря Ради національної безпеки і оборони України на громадських засадах", - підтвердили в апараті РНБО, повідомляє агенство "Інтерфакс-Україна".

21 жовтня 2019 року екс-учасник КВК, креативний продюсер студії "Квартал 95" Сергій Сивохо повідомив, що призначений на посаду радника секретаря РНБО України з питань реінтеграції та відновлення Донбасу, й оприлюднив посвідчення радника секретаря РНБО на його ім'я, яке було видано 18 жовтня 2019 року.

30 жовтня на Форумі єдності в Маріуполі Сивохо анонсував створення Національної платформи примирення та єдності для "пошуку діалогу на шляху до миру". Він наголосив, що метою цього є "об'єднання всіх розсудливих сил України для пошуку діалогу на шляху до миру". Сивохо сказав, що для повернення до складу України Донбасу і людей, що проживають на окупованих територіях, необхідно, як у родині, навчитися "розуміти, пробачати і просити пробачення".

12 березня 2020 року презентацію цієї платформи в Києві зірвали ветерани полку "Азов". Представники партії "Національний корпус" зазначили, що Сивохо називає війну з РФ "внутрішнім конфліктом", "жодного разу не згадав у своїй промові про напад Росії на Україну", вони направили відповідне звернення до Служби безпеки України.

Секретар РНБО України Олексій Данілов зазначив, що його радник Сивохо не уповноважений представляти позицію відомства, водночас те, що сталося з ним на презентації "Національної платформи примирення та єдності", є недопустимим.

16 березня близько 20 народних депутатів фракції "Слуга народу" звернулися до секретаря РНБО Данілова з проханням звільнити з посади його радника Сивоха.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ