...Незгода у власних лавах є смертельнішою за ворожі мечі, а внутрішні розбіжності відчиняють двері іноземним загарбникам.
Карл Густав Еміль Маннергейм, державний та військовий діяч Фінляндії, президент Фінляндії

Верещук: Раді вистачить голосів, щоб ухвалити законопроект "Про ринок землі"

30 березня, 2020 - 21:55
Фото: Укрінформ

В "Слузі народу" прогнозують, що Верховна рада ухвалить законопроект "Про ринок землі".

Про це повідомила народний депутат Ірина Верещук, повідомляє РБК-Україна.

За її словами, на голосування народних депутатів сьогодні впливатимуть дві складові.

"По-перше, це сама присутність депутатів. У нас у фракції всього присутні 211 депутатів. А по-друге - це політичне питання. Якщо подивитись на тіло закону, він, впринципі, враховує побажання, які були чомусь не почуті між першим і другим читанням до цього часу. Але зараз, все враховано. Я думаю, що голосів вистачить. Якщо будуть проголосовані всі ті поправки, які зараз викладені і ми їх бачимо у роздаткових матеріалах, то закон може бути ухвалений", - повідомила Верещук.

Також у фракції "Слуга народу" розповіли про те, що у монобільшості є достатньо голосів на підтримку відкриття ринку землі.

"Коли ми засідали за присутності президента, було сигнальне голосування за проект "Про обіг землі". Тоді не було тих, хто утримався або був проти. Хоча там не були всі представники фракції. Було близько 180 депутатів. Більшість за те, щоб прийняти законопроект", - повідомили джерела у фракції.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ