Завжди був націоналістом, пишаюсь цим. Негативних підтекстів цьому означенню надають неграмотні люди, плутають його із шовінізмом. Націоналізм – це любов до Батьківщини, а шовінізм передбачає ненависть до інших націй.
Роман Іваничук, український письменник, патріарх української історичної романістики, громадський діяч

Проблем із постачанням препаратів до онкоцентрів немає, - заступник міністра

30 квітня, 2020 - 12:27
Фото: REUTERS

Постачання препаратів, які здійснюються за рахунок держбюджету до онкоцентрів, не припинялися у зв'язку з карантином.

Про це повідомила заступник міністра охорони здоров'я України Ірина Микичак, передає Інтерфакс-Україна.

"Ті постачання препаратів, які закуповують із держбюджету, не припиняли і постачали до областей. Онкоцентри забезпечені тим обсягом препаратів, які йдуть із держбюджету", - сказала вона.

Микичак зазначила, що пацієнти, які в лікуванні використовували незареєстровані в Україні медпрепарати і ввозили їх приватно, то це питання не регулюється Міністерством охорони здоров'я.

"Якщо є така потреба, як в безперервності лікування, кожен пацієнт може звернутися до територіальної установи охорони здоров'я або департаменту з відповідним листом-клопотанням, яке спрямовується до Міністерства охорони здоров'я, і тоді міністерство розглядає і вирішує разове постачання у вигляді гуманітарної допомоги. У нас є поодинокі звернення щодо розмитнення таких препаратів - усі питання вирішуються в індивідуальному порядку", - пояснила Микичак.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ