Українські мечі перекуються на рала тільки тоді, коли гасло — Незалежна Держава Українська — перетвориться в дійсність і забезпечить отому ралові можливість зужиткувати рідну плодючу землю з її незчисленними багатствами…
Симон Петлюра, український державний і політичний діяч, голова Директорії УНР

У МОН є два сценарії проведення ЗНО

30 квітня, 2020 - 18:11
Фото Уніан

У Міністерства освіти і науки розробили два сценарії проведення цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання.

Про це розповів заступник міністра освіти і науки Єгор Стадний під час прямої трансляції на Facebook-сторінці МОН, повідомляє Укрінформ.

«Ми повідомляли, що маємо два сценарії проведення зовнішнього незалежного оцінювання. І залежно від того, коли ми проводимо ЗНО, будуть послідовно розгорнуті всі наступні етапи вступної кампанії… Якщо ми завершуємо ті обмежувальні заходи, які нам не дозволяють проводити ЗНО зараз, якщо ми завершуємо ці обмежувальні заходи до початку червня, то ЗНО відбувається з 25 червня по 17 липня. Відповідно, далі вступна кампанія розгортається теж послідовно, і в такому варіанті реєстрація електронних кабінетів вступників розпочинається 1 серпня», - зазначив Стадний.

Водночас, зауважив він, розглядається й можливість того, що обмежувальні заходи будуть зняті до початку серпня, й ЗНО проводитиметься протягом 17 серпня – 4 вересня. У такому разі реєстрація електронних кабінетів вступників, через які абітурієнти подаватимуть заяви, відбуватиметься з 25 вересня.

«Ці сценарії описані, вони у нас є на спеціальному ресурсі на сайті Міністерства освіти і науки України. Там зібрані відповіді на найпоширеніші питання і можна з ними ознайомитися», - розповів заступник міністра.

Він додав, що «абсолютна більшість вступників, а цього року ще більше, тому що буде організована електронна подача заяв на магістратуру, буде подавати електронні заяви, не треба буде нікуди їздити».

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ