Корінь демократії в активності громадян, а запорука - в забезпеченні прав людини.
Зеновій Красівський, поет, письменник, громадський та політичний діяч, політв’язень радянських таборів, член Української Гельсінської групи

У Білорусі cпіймали на хабарі у розмірі $200 тисяч помічника Лукашенка

30 травня, 2018 - 13:18

Комітет державної безпеки Білорусі затримав під час отримання хабара у розмірі 200 000 доларів помічника президента Олександра Лукашенка - інспектора по Гродненській області Сергія Ровнейка. Про це йдеться в повідомленні на сайті КДБ.

"У результаті проведених за дорученням глави держави оперативно-розшукових заходів на місці злочину під час вимагання і отримання хабара у розмірі 200 000 доларів США затримано помічника президента Республіки Білорусь - інспектора по Гродненській області Ровнейка Сергія Васильовича", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що у поле зору правоохоронців Ровнейко потрапив більше року тому у зв'язку з інформацією про неодноразові факти отримання хабарів від різних осіб за вирішення питань, що входять до його компетенції.

Із санкції глави держави проведено оперативно-розшукові заходи щодо документування протиправної діяльності посадовця. При отриманні чергового хабара його затримали з грошима.

Відносно Ровнейко порушено кримінальну справу. Йому загрожує позбавлення волі на строк до 15 років.

Згідно з повідомленням, підозрюваний знаходиться в СІЗО КДБ Білорусі і надає зізнавальні свідчення.

Наразі проводяться необхідні оперативно-розшукові і слідчі дії, спрямовані на встановлення всіх фактів і учасників протиправної діяльності.

Новини партнерів

Loading...