Я — для того, щоб голос мого народу достойно вів свою партію в багатоголосому хорі світової культури.
Олекса Тихий, український дисидент, правозахисник, педагог, мовознавець, член-засновник Української гельсінської групи

Прем'єр Іраку вимагає негайно стратити всіх терористів ІД, засуджених до смерті

30 червня, 2018 - 11:57
Фото Reuters

Прем'єр-міністр Іраку Хайдер аль-Абаді вимагає негайно стратити всіх терористів Ісламської держави, засуджених до смерті. Як повідомляло агентство Reuters, іракські суди засудили до страти сотні ув'язнених після того, як Мосул і його околиці були звільнені від бойовиків ІД.

"Статистика, отримана з кримінальних судів, показує, що 815 осіб постали перед судом і що 212 осіб були засуджені до смертної кари. Ще 150 осіб були засуджені до довічного ув'язнення", - заявив тоді журналістам суддя Абдул-Саттар аль-Биркдар.

Повідомляється також, що 12 членів ІД вже стратили у четвер, 28 червня.

Раніше терористичне угрупування опублікувало відео на своєму ресурсі Amaq, де заявили, що у них перебуває шестеро осіб в заручниках. В іншій заяві вони стверджували, що заручників у них 8, передає видання. Терористи вимагали від іракської влади протягом трьох днів звільнити їхніх жінок і лідерів, а також пригрозили вбити заручників, якщо вимоги не будуть виконані.

Прем'єр-міністр Іраку заявив, що судово-медична експертиза восьми знайдених тіл свідчить про те, що заручники були вбиті майже тиждень тому, він припустив, що члени ІД збрехали про триденний термін.

Джерело: 112 Україна

Новини партнерів

Loading...