Щоб зробити розумний вибір, треба перш за все знати, без чого можна обійтися.
Іммануїл Кант, німецький мислитель, антрополог, письменник, педагог, родоначальник класичної філософії

Прем'єр Іраку вимагає негайно стратити всіх терористів ІД, засуджених до смерті

30 червня, 2018 - 11:57
Фото Reuters

Прем'єр-міністр Іраку Хайдер аль-Абаді вимагає негайно стратити всіх терористів Ісламської держави, засуджених до смерті. Як повідомляло агентство Reuters, іракські суди засудили до страти сотні ув'язнених після того, як Мосул і його околиці були звільнені від бойовиків ІД.

"Статистика, отримана з кримінальних судів, показує, що 815 осіб постали перед судом і що 212 осіб були засуджені до смертної кари. Ще 150 осіб були засуджені до довічного ув'язнення", - заявив тоді журналістам суддя Абдул-Саттар аль-Биркдар.

Повідомляється також, що 12 членів ІД вже стратили у четвер, 28 червня.

Раніше терористичне угрупування опублікувало відео на своєму ресурсі Amaq, де заявили, що у них перебуває шестеро осіб в заручниках. В іншій заяві вони стверджували, що заручників у них 8, передає видання. Терористи вимагали від іракської влади протягом трьох днів звільнити їхніх жінок і лідерів, а також пригрозили вбити заручників, якщо вимоги не будуть виконані.

Прем'єр-міністр Іраку заявив, що судово-медична експертиза восьми знайдених тіл свідчить про те, що заручники були вбиті майже тиждень тому, він припустив, що члени ІД збрехали про триденний термін.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: 112 Україна

Новини партнерів

Loading...