Перший-ліпший брехун і ошуканець може розвалити цілу державу, тоді як упорядкування речей навіть в одному домі неможливе без ласки Божої.
Іван Мазепа, український військовий, політичний і державний діяч, Гетьман Війська Запорозького

Президент Афганістану оголосив про припинення перемир'я уряду країни з Талібаном

30 червня, 2018 - 15:44
Фото Reuters

Президент Афганістану Ашраф Гані оголосив про припинення одностороннього перемир'я уряду країни з Талібаном. Про це повідомляє Reuters.

«Тепер це рішення талібів, чи хочуть вони продовжувати вбивства або приєднатися до мирного процесу», - сказав Гані на прес-конференції в Кабулі, де він повторив заклик до всеосяжних мирних переговорів.

Оголошення про кінець перемир'я означає, що афганські сили безпеки, які прийняли значною мірою оборонну позицію, можуть відновити свої звичайні операції проти талібів.

Президент Гані наказав урядовим силам призупинити наступальні операції впродовж 10 днів після свята Ід з 15 по 17 червня. Талібан, у свою чергу, оголошував триденне перемир'я з початку свята.

Під час перемир'я все ж сталися декілька вибухів і напади, в результаті яких загинули люди. Так, наприклад, 20 червня в афганській провінції Бадгіс таліби напали на два контрольно-перепускні пункти, внаслідок чого загинули 30 військових.

Джерело: Укрінформ

Новини партнерів

Loading...