Істина - пробний камінь самої себе та брехні.
Бенедикт Спіноза, нідерландський філософ, науковець, політичний та релігійний мислитель

Горбулін заявив, що його місце в Інституті стратегічних досліджень займе Павленко

30 липня, 2018 - 21:36
ФОТО UKURIER.GOV.UA

Екс-директор Національного інституту стратегічних досліджень Володимир Горбулін у коментарі виданню "ГОРДОН" назвав "чудовим матеріалом для драми" рішення президента України Петра Порошенка призначити на його місце екс-заступника глави Адміністрації Президента Ростислава Павленка.

"Відставка з посади керівника Національного інституту стратегічних досліджень – це узгоджене рішення. Я переходжу на постійну роботу першим віце-президентом Національної академії наук. Мене обрали на посаду ще 15 квітня 2015 року. Буду курирувати всі оборонні дослідження в академії. Цим я займався, незважаючи на те, що був директором Інституту стратегічних досліджень. До речі, гроші я одержував тільки там. За посаду радника президента мені, як і в академії, нічого не платили. Тепер же це буде моїм основним завданням", – зазначив Горбулін.

За його словами, він переживає за майбутнє Інституту стратегічних досліджень.

"У Національній академії наук є цільова програма створення і розвитку зразків, які б підвищили боєздатність наших Збройних сил. Цю діяльність я курирую вже три роки. Спільні заходи Генштабу та Академії наук відбувалися за мого сприяння. Моє місце в Інституті стратегічних досліджень займе Павленко. Це не трагедія, не комедія. Швидше, прекрасний матеріал для драми. Про свого наступника нічого сказати не можу. Звичайно, я переживаю за Інститут стратегічних досліджень. Чотири роки там вели напружену роботу, було багато випробувань. Наш Інститут здобув європейське визнання", – наголосив Горбулін.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...