Шлях героя — це здійснити силою своєї віри прірву між тим, що людина бажає, і тим, що є реальне.
Ярослав Стецько, український політичний та військовий діяч

Українські веслувальники вперше в історії країни вибороли "золото" на Чемпіонаті світу

30 серпня, 2014 - 18:09
Фото ТСН

Українські спортсмени вибороли "золото" Чемпіонату світу з академічної греблі-2014, що проходить у Амстердамі, повідомляє УНН.

Зокрема, у останньому фіналі дня чоловіча парна четвірка усього лише на кілька десятих секунди випередила команду з Великобританії. Третіми фінішували веслувальники з Німеччини.

Окрім того, Артем Морозов, Олександр Надтока, Дмитро Михай та Іван Довгодько встановили новий рекордний час для свого класу човнів - 5:32.26.

Нагадаємо, це перше "золото" України у подібних змаганнях. Востаннє перше місце веслувальники посідали ще за часів СРСР.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!