Влада спирається на всіх, хто живе в брехні.
Вацлав Гавел, чеський політик та громадський діяч, дисидент, критик комуністичного режиму, драматург та есеїст, дев'ятий та останній президент Чехословаччини та перший президент Чехії

Трамп звільнив кілька країн від квот на імпорт металів

30 серпня, 2018 - 12:24
Фото Bloomberg

Президент США Дональд Трамп підписав розпорядження про звільнення кількох країн від американських квот на сталь і алюміній. Про це повідомляє Deutsche Welle.

Під дію пільг підпали Південна Корея і Бразилія, звільнені від квот на сталь, і Аргентина, яка отримала пільги на сталь і алюміній.

"Компанії (з США - ред.) можуть подати заявку на виключення з квот у разі недостатньої кількості або якості виробів з алюмінію або сталі від американських виробників", - повідомили в міністерстві торгівлі США.

Раніше Трамп, посилаючись на проблеми національної безпеки, встановив обмежувальні мита у 25% на імпорт сталі і 10% на імпорт алюмінію до США. Тарифи на вироби з ЄС, Канади та Мексики набули чинності 1 червня.

Перед цим, 31 травня, міністр торгівлі Вілбур Росс заявив, що з деякими країнами було досягнуто домовленостей про позатарифні обмеження на експорт виробів зі сталі та алюмінію до США. Зокрема, Росс уточнив, що домовленість з Південною Кореєю полягала в тому, що в 2015-2017 роках квоти становили 70 відсотків середнього експорту сталі до США.

Нагадаємо, США подали позов до СОТ проти РФ через додаткові мита.

Джерело: Deutsche-Welle

Новини партнерів

Loading...