Влада спирається на всіх, хто живе в брехні.
Вацлав Гавел, чеський політик та громадський діяч, дисидент, критик комуністичного режиму, драматург та есеїст, дев'ятий та останній президент Чехословаччини та перший президент Чехії

Євросоюз повинен бути готовим до Brexit без угоди, - Барньє

30 серпня, 2018 - 10:51
Фото AFP

Головний переговірник ЄС щодо Brexit Мішель Барньє не виключає безладного виходу Великої Британії з Європейського Союзу. У розмові з Deutschlandfunk він заявив, що держави-члени ЄС "повинні бути готові до всього", зокрема – що Лондон і Брюссель на домовляться про угоду, передає "ЄП".

Барньє підкреслив, що "Brexit - це не гра в покер", адже "ситуація надто серйозна". За його словами, вихід Великої Британії має юридичні, фінансові та соціальні наслідки.

Напередодні агентство Bloomberg повідомило, що Велика Британія і ЄС публічно заявляють про завдання узгодити умови Brexit до жовтня цього року, однак не на публіку високопосадовці в Лондоні і Брюсселі визнають малоймовірною можливість домовитися до цього терміну.

Досягнення угоди про Brexit восени вважається життєво важливим для того, щоб британський і європейський парламенти встигли ратифікувати угоду до того, як Велика Британія покине блок 29 березня 2019 року.

Новини партнерів

Loading...