...Всі були готові на жертви, знали, що не сьогодні-завтра їх знищать, але їх турбувало передовсім: чи знатиме світ про це, чи світ щось скаже?.. І друга проблема — ще більш духовна: чи буде кому помолитися за всіх, хто загинув?
Джеймс Мейс, видатний історик, політолог, дослідник голодомору в Україні

На засіданні ТКГ домовилися дотримуватися режиму тиші

30 жовтня, 2020 - 21:05
Фото: Facebook / Фото: Facebook / Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

Українська делегация зажадала від російської сторони та запросила допомоги у представників ОБСЄ, вжити негайних заходів щодо припинення порушення режиму припинення вогню та ескалації збройного конфлікту, яка має ознаки зазделегідь запланованої. Модератор Рабочої підгрупи з питань безпеки Тристоронньої контактної групи Посол Яшар Халіт Чевік, підтримав наміри сторон притримуватися режиму припинення вогню.

Про це повідомляється на офіційній сторінці української делегації для участі у ТКГ у Facebook.  

Повідомляється, що українська делегация зажадала від російської сторони та запросила допомоги у представників ОБСЄ, вжити негайних заходів щодо припинення порушення режиму припинення вогню та ескалації збройного конфлікту, яка має ознаки зазделегідь запланованої.

Результати засідання:

1. Сторони обговорили інциденти, які мали місце та призвели до трагічних наслідків.

2. Сторони домовилися дотримуватися режиму тиші.

3. Сторони обговорили заходи щодо запобігання подальших випадків порушення вогню.

4. Сторони домовилися продовжити консультації на наступному засіданні ТКГ, яке заплановане на 10 листопада цього року

“Глава Спеціальної моніторингової місії ОБСЕ В Україні, модератор Рабочої підгрупи з питань безпеки Тристоронньої контактної групи Посол Яшар Халіт Чевік, підтримав наміри сторон притримуватися режиму припинення вогню”, — йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що Українська делегація розуміє, що гарантовано домовитися можливо лише тоді, коли головний гравець, який стоїть за спиною однієї зі сторін на лінії розмежування, дає згоду домовитися.

“Тому, у української делегації залишається питання: — чи розуміють наші візаві весь ступень своєї відповідальності щодо можливої ескалації збройного конфлікту?..” — додається в повідомлені.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ