...Всі були готові на жертви, знали, що не сьогодні-завтра їх знищать, але їх турбувало передовсім: чи знатиме світ про це, чи світ щось скаже?.. І друга проблема — ще більш духовна: чи буде кому помолитися за всіх, хто загинув?
Олександр Биковець, священник

Оновлення карантинних зон: 11 обласних центрів потрапили до "червоної"

30 жовтня, 2020 - 13:10
Фото: Reuters

У п'ятницю, 30 жовтня, Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення про оновлення карантинного зонування в Україні.

Про це написав міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов у своєму Telegram-каналі.

"З 00 годин 00 хвилин 2 листопада (понеділок) почне діяти нове епідемічне зонування. Місто Київ залишається в "помаранчевій" зоні!" - написав він.

У цій зоні забороняється робота хостелів, турбаз і т. д. (крім готелів); розважальних закладів, ресторанів у нічний час; спортзалів, фітнес-центрів, крім тих, які приймають відвідувачів з розрахунку одна людина на 10 квадратних метрів; закладів культури; планові госпіталізації у лікарні.

Відзначимо, Державна комісія з питань ТЕБ ​​та НС обновила зони карантину в Україні. Рішення набере чинності з наступного понеділка.

У "червону" зону потрапили Житомир, Ужгород, Івано-Франківськ, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Харків, Хмельницький, Чернівці, Чернігів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Еспресо

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ