Завдання державного діяча — зачути ходу Бога, який крокує історією, і спробувати вхопитися за по́ли його одягу, коли він проходитиме повз.
Отто фон Бісмарк, державний діяч і дипломат Пруссії та Німеччини, перший канцлер Німецької Імперії

У Хмельницькому СБУ заблокувала створення фейкової міськради

30 жовтня, 2020 - 14:37
Фото: СБУ

Співробітники Служби безпеки України зупинили протиправну діяльність групи, яка намагалася створити фейкову "міськраду".

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

"СБУ задокументувала протиправну діяльність організованої групи, яка намагалася створити фейкову міськраду. Її мета – розхитування суспільно-політичної ситуації в регіоні", - йдеться у повідомленні.

До складу групи входили понад 10 осіб. Вони провели зібрання, на якому створили так званий "орган місцевого самоврядування Республіки Україна "Хмельницька міська рада".

Одразу обрали "голову" і "депутатів" псевдоутворення, а заодно – проголосили ліквідацію чинної Хмельницької міської ради. Для імітації легітимності зловмисники також розробили та підписали установчі документи фейкової організації.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за статтею "Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади" Кримінального кодексу України.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Еспресо

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ