Наскільки велика сила людського духу! Дивишся на нього і дивуєшся: в чому душа тримається, а він мріє, працює, ніби перед ним - вічність...
Микола Амосов, український учений-хірург, письменник, публіцист, громадський діяч, академік НАН України

Французькі екологічні активісти блокують роботу закладів Amazon, а також AppleStore і H&M, виступаючи проти "чорної п’ятниці"

30 листопада, 2019 - 13:51
Фото: twitter.com/YouthfClimateLyon

Французькі екологічні активісти блокують роботу закладів Amazon, а також AppleStore і H&M, виступаючи проти "чорної п’ятниці".

Про це повідомляє Le Monde.

"Десятки людей зібралися 29 листопада перед штаб-квартирою Amazon у містечку Кліші біля Парижа та влаштували сидячий протест. Вони вважають, що через великі знижки люди в цей день купують надмірну кількість речей, а це впливатиме на зміни клімату. Також активісти блокували роботу магазину H&M у місті Руан, а в Бордо близько 150 осіб улаштували сидячий протест біля Apple Store", - ідеться в повідомленні.

Активісти ще 28 листопада блокували доступ до логістичного центру компанії Amazon в місті Бретіньї-сюр-Орж. Тюками із соломою, старими холодильниками, кухонними плитами та пральними машинами вони перекрили в'їзд десяткам вантажівок на майданчик площею 150 тис. квадратних метрів. Вісьмох учасників протесту затримала поліція.

Як відомо, "чорна п'ятниця" - день активних розпродажів, що знаменує початок сезону різдвяних знижок.


Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ