Українські мечі перекуються на рала тільки тоді, коли гасло — Незалежна Держава Українська — перетвориться в дійсність і забезпечить отому ралові можливість зужиткувати рідну плодючу землю з її незчисленними багатствами…
Симон Петлюра, український державний і політичний діяч, голова Директорії УНР

В Україну прибув літак з новою партією ПЛР-тестів та засобів захисту

31 березня, 2020 - 20:00
Фото: president.gov.ua

В аеропорт «Бориспіль» прибув літак, який доправив з Китаю нову партію ПЛР-тестів, засобів захисту та медичне обладнання.

Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента.

"У міжнародний аеропорт «Бориспіль» (Київ) прибув літак, який доправив з Китаю в Україну ще 100 тис. високоточних ПЛР-тестів для виявлення коронавірусу, 40 тис. окулярів багаторазового використання, медичні маски та обладнання для апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ)", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що після проходження всіх санітарних та митних процедур вантаж спрямують до лікарень та лабораторій у всі регіони України. Засоби захисту також будуть передані військовим і працівникам Державної прикордонної служби.

Крім того, медичні маски надійдуть у мережі аптек, щоб задовольнити попит населення.

Зазначається, що Офіс Президента, який здійснював організацію доставки медичного вантажу, також сприяв ввезенню в Україну експрес-тестів та медичних засобів, закуплених вітчизняними підприємцями.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ