Перший-ліпший брехун і ошуканець може розвалити цілу державу, тоді як упорядкування речей навіть в одному домі неможливе без ласки Божої.
Іван Мазепа, український військовий, політичний і державний діяч, Гетьман Війська Запорозького

США скликали першу в історії зустріч на міністерському рівні з питань релігії

31 травня, 2018 - 11:34
Фото: AFP

Сполучені Штати Америки скликають першу в історії зустріч з питань свободи релігії на рівні глав зовнішньополітичних відомств та представників міжнародних організацій.

Про це заявив у вівторок державний секретар США Майк Помпео на брифінгу у Вашингтоні, повідомляє The Washington Post.

"Сполучені Штати прийматимуть першу в історії зустріч на міністерському рівні з метою посилення релігійних свобод, яка відбудеться в Державному департаменті 25-26 липня цього року", - заявив глава Держдепу.

Він зазначив, що очікується участь у заході глав зовнішньополітичних відомств багатьох країн, представників міжнародних організацій, релігійних конфесій та громадянського суспільства. За словами Помпео, учасники зустрічі мають підтвердити відданість свободі релігій та віросповідання як універсальному праву людини.

"Це не буде просто майданчик для дискусій. Це передбачатиме дію", - підкреслив державний секретар США.

Як уточнили в зовнішньополітичному відомстві США, під час зустрічі у Вашингтоні обговорюватимуться проблеми свободи віросповідання, а також конкретні кроки з метою запобігання дискримінації та переслідування за релігійними ознаками.

 

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...