Треба за всяку ціну обминати ...широкі, розкриті двері і шукати правдивої великої брами, над якою віють непідроблені, неперелицьовані прапори нашого духу
Олена Теліга, українська поетеса, публіцистка, літературний критик, діячка ОУН

У Києві відбувся VII Національний молитовний сніданок

31 травня, 2018 - 12:03
Фото Укрінформ

В Українському домі у Києві розпочався 7-й Національний молитовний сніданок, присвячений 1030-річчю хрещення Київської Русі-України. Участь у заході беруть участь секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов, очільники українських церков, Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій, народні депутати, дипломати, керівників закордонних дипломатичних місій, передає "Укрінформ".

Особливим гостем сніданку є голлівудська зірка Стівен Болдвін, один із чотирьох братів-акторів. Всього для участі у події запрошено близько 700 гостей із 15 країн.

Президент Петро Порошенко в ході молитовного сніданку заявив, що в Україні всі релігійні питання завжди вирішувалися мирно й у правовому полі.

"Ми пишаємося тим, що в Україні найскладніші питання співжиття релігій та культур завжди вирішувалися мирно, без насильства, у правовому полі", - наголосив глава держави.

За його словами, єдине, що порушило український внутрішній мир, - російська агресія.

Водночас президент привітав проведення 2 червня Національного дня молитви за Україну та подякував усім представникам церков, які щоденно допомагають молитвою за армію, за Україну й у вирішенні соціальних проблем, породжених війною.

Молитовні сніданки за участю представників релігійних організацій, державних діячів, політиків, урядовців, бізнесменів є традиційними у багатьох демократичних країнах. Понад 60 років такі молитовні сніданки проходять у Конгресі США, Європарламенті, у Німеччині, Норвегії та інших країнах.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

Новини партнерів

Loading...